Рух транспорту по Південному мосту в Києві, після довготривалого ремонту, повністю відкрито сьогодні, 12 червня.

"У суботу, 11 червня, підприємства КК" Київавтодор "закінчили ремонт ділянки металевого прогонової будови уздовж тротуару на Південному мосту. У неділю, 12 червня, рух транспорту по Південному мосту повністю відкрито", - повідомляє прес-служба "Київавтодору".

У найближчі дні почнеться наступний етап - ремонт металевого прогонової будови уздовж лінії метрополітену. Під час виконання робіт рух транспорту по лівій смузі Південного моста буде обмежено.

Читайте також: У Києві відкрили виставку "Місто майбутнього"

Нагадаємо, що негайного і головне якісного ремонту доріг вимагає прем'єр Володимир Гройсман. Він провів нараду з питання загального стану доріг в Україні. І нагадав. що на їх відновлення виділили понад 5 мільярдів гривень.

Популярні новини зараз
Молодики вирішили помститися ТЦК за облави у спортзалах: конфлікт переріс у бійку Незаконні забудови Кличка можуть залишити киян без метро: ветеран назвав причину аварійності підземки "Косино" брали штурмом, людей в халатах виганяли: курорт показав візит поліції і ТЦК з автоматами Грузинська провидиця передбачила падіння росії та смерть путіна: "Вся Червона площа буде залита кров'ю"
Показати ще

Гройсман підкреслив - використовуватися ці гроші повинні ефективно. І поклав відповідальність особисто на керівництво Укравтодору. Контролювати процес ремонту і якість будівництва Гройсман планує теж особисто.