Кілька десятків активістів прийшли сьогодні під російське посольство у Києві з вимогою звільнити Надію Савченко. Мітингувальники презентували "Список Савченко" та намалювали #FreeSavchenko на землі біля входу в посольство.

Активісти тримали плакати та вигукували "Свободу Савченко!". Згодом до них вийшов представник посольства, якій взяв "список Савченко".

"Це список з 35 осіб, безпосередньо причетних до викрадення, вивезення на територію РФ, незаконного утримання, фабрикації доказів та справи проти Надії Савченко, а також фінансування всього процесу. Ці люди повинні бути притягнуті до відповідальності. Світ повинен накласти на них персональні санкції", – пояснив присутнім нардеп Іван Крулько.

До заходу також долучились сестра української льотчиці Віра Савченко та депутати "Батьківщини" у Київраді - Володимир Бондаренко та Тетяна Меліхова.

Нагадаємо, що сьогодні надійшла інформація про значне погіршення здоров'я льотчиці.

Популярні новини зараз

Відкинутий Златою Огнєвіч Тарапата готує "компромат" після участі в "Холостячці": "Є що сказати"

Українцям вимагають заборонити куріння не тільки в громадських місцях, а й у себе вдома: подиміти на балконі не вийде?

Головний хореограф "Танці з зірками" Шоптенко зробила гучну заяву перед фіналом: "Відправлюся на..."

Андрій Данилко важко захворів перед Новим Роком, Інна Білоконь не знаходила собі місця: "Із паличкою...."

Показати ще

Учасник громадської спостережної комісії Валерій Борщов заявив про порушення роботи деяких органів льотчиці в наслідок голодування. Сьогодні її 73 день без їжі.

"Викликає тривогу таке тривале голодування, бо це не може пройти безслідно. Її турбують нирки, жовчний міхур. Я запитав, чи контролюють медики її стан. Вона відповіла, що контролюють, роблять УЗД, спостерігають. Але, звичайно, є ризик ускладнень", - заявив Борщов Радіо Свобода.

Завтра має відбутися позачергове судове засідання у Москві.