У Києві заборонили рубати дерева

поділитись
Сьогодні, 7 липня, депутати Київської міської ради ввели мораторій на вирубку дерев у межах природно-заповідного фонду столиці

Сьогодні, 7 липня, депутати Київської міської ради ввели мораторій на вирубку дерев у межах природно-заповідного фонду столиці. Про це повідомив портал "УНН".

Прийняте рішення передбачає заборону терміном на 10 років проводити на території об'єктів природно-заповідного фонду столиці вирубку дерев, у тому числі суцільних санітарних, лісовідновних, рубку реконструкції у деревостанах природного та штучного походження.

Відповідний проект узгодили з лісопарковими господарствами у місті Києві. За таке рішення проголосувало 86 депутатів Київської міської ради.

Читайте також: Київський патрульний забив інваліда до напівсмерті

Нагадуємо, частина представників фракції "Солідарність" і "Єдність" в Київраді не підтримали рішення про перейменування Московського проспекту на проспект Степана Бандери. Проти такої ініціативи виступили дев'ять представників від цих партій.

"Проспект перейменували. Навіть Сан Санич Омельченко проголосував (або його картка). А пам'ятник коли і де ставити будуть?" - написав політик Василь Горбаль в соцмережі Facebook.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
вирубка, депутати, Київ, ліс
Вибір редакції, Суспільство
21.03.2018
Тільки в Древньому Києві можна побачити стародавні породи, яким понад тисячу років
0
0
17:17 21.03.2018
Головне - "позолотити" ручку
0
0
17:18 19.03.2018