Увечері 11 березня на вулиці Артема 75 у Києві згорів старовинний будинок.

Про це повідомив голова Шевченківської райдержадміністрації Олег Гаряга на сторінці у Facebook.

"Чергова пожежа за цей місяць, Артема 75, це вже третій відселений будинок, що горить! Чому горять пам'ятники архітектури?" - написав Гаряга.

За його словами у цих справах негайно буде створено міжвідомчу контрольну комісію.

За словами голови Шевченківського району, винними у пожежі можуть бути безхатченки, які облаштовуються в пустих будівлях та розводять там вогнища для обігріву.

Популярні новини зараз

Головне за день суботи 16 листопада: скандал в "Укрзалізниці", наступ Пальчевського на п'яти Кличку і атака загону морської охорони

АТБ приголомшив "майстер-класом" зі зміни цін в одну секунду, українці регочуть: "Охоронець згриз"

Повне відео постільної сцени з голою дружиною Харламова Асмус злили в мережу: "Скільки заплатили?"

Потужний землетрус накриє Україну: які області під загрозою

Показати ще

"На місці пожежі затримали двох, сподіваюсь міліція розслідує ці факти та дасть розуміння, що відбувається", - написав Гаряга.

Києвознавець Михайло Кальницький розповів "Знай", що в минулі часи в будівлі розміщувалася жіноча гімназія, а тепер будівля закинуто, за ним немає контролю. Через це в будинку лізуть бездомні, які можуть спровокувати пожежі. Він не пов'язує останні події в столиці з витівками кримінального характеру.

Експерт вважає, що влада повинна відкрити доступ до інформації про власників нерухомості столиці.

Пора вже зробити те, що киянам вже давно обіцяють, а саме загальнодоступний реєстр власників будинків, тих хто за них відповідає. Таким чином, люди почнуть більш відповідально ставитися до будівель і кількість пожеж зменшиться.