У рамках модернізації транспортної інфраструктури передбачено будівництво Подільсько-Вигурівської лінії Київського метрополітену. Так само протягом наступних трьох років на модернізацію столичної підземки можуть виділити 4,2 млрд грн.

"На засіданні постійної комісії Київради депутати підтримали затвердження плану заходів на 2016-2018 роки щодо реалізації Стратегії розвитку Києва до 2025 року. Заплановано придбання вагонів метрополітену на загальну суму понад 1,3 млрд грн і капітальне будівництво столичної підземки. Протягом трьох років програма передбачає 4,2 млрд грн ", - повідомляє прес-служба Київської міської ради.

Читайте також: Львівське сміття отруює мешканців Позняків

Нагадаємо, що Київ має намір замовити техніко-економічне обгрунтування (ТЕО) і проект лінії метро в район Виноградар найближчим часом.

"Зараз питання пріоритетів. І в питанні пріоритетів розвитку метрополітену ми вибрали те, що ми можемо виконати найближчим часом", - повідомив заступник мера Києва Ілля Сагайдак.

Популярні новини зараз
"Брати на поруки головного злодія країни": українці звинувачують Юрія Горбунова у продажності У "Нафтогазі" звернулися до споживачів: хто платитиме менше Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще