На сайті Київради з'явилась нова петиція, в якій меру Віталію Кличку пропонують створити новий район Києва.

Автор петиції Михайло Турчин пропонує приєднати до столиці Софіївську і Петропавлівську Борщагівку Києво-Святошинського району.

"Ці села давно стали частиною міста, але лише на словах. Чому б їх не приєднати? Для міста це було б вигідно, адже на території сіл розташовано багато комерційних будинків (магазини, гіпермаркети, автосалони), а також багато нових житлових будинків, з яких можна було б брати податок", - повідомляє автор.

Електронна петиція станом на 11 серпня набрала лише 162 підписи. Для розгляду необхідно не менше 10 тисяч голосів підтримки.

Як повідомляв портал "Знай", три райони Києва знову залишаться без гарячого водопостачання. "Київенерго" повідомляє, що з 9 по 23 серпня 2016 року проводитимуть випробування тепломагістралей від ТЕЦ-5, з 8 по 17 серпня - станції теплопостачання №1.

Популярні новини зараз
Головне за 29 січня: новий курс валют, скандал в Ощадбанк, космічні суми в квитанціях, Ані Лорак спалилась Працюючим пенсіонерам перерахують виплати: коли чекати на підвищення у 2023 році Народилися у двох сорочках: знаки Зодіаку, за якими удача ходить по п'ятах Українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів
Показати ще