Аферисти знайшли новий спосіб, як обдурювати киян. У столиці з'явилися фірми, які пропонують городянам послуги з установки металопластикових вікон нібито за пільговою енергозберігаючою програмою. Але за фактом, вони беруть ті самі гроші, що й приватні фірми, а знижки в 30% залишаються лише обіцянкою, на яку "клюють" довірливі містяни.

Подібні пропозиції з'являються в Києві не вперше. Уже кілька разів на під'їздах клеїли оголошення з закликом в обов'язковому порядку почистити зливи раковини, ванни й туалету. Назва компанії була схожою з назвою "Київводоканалу", хоча насправді це були приватники, які таким чином обдурюють киян, розповідає "Сегодня".

Читайте також: Киянин поплатився життям за перехід дороги в недозволеному місці (ФОТО)

У КМДА зазначили, що жодних установок вікон за пільговими програмами на разі не ведеться. "Стережіться шахраїв, які пропонують подібні акції. Міська влада на цей момент не проводить таких програм. Усі офіційні програми можна знайти на сайті КМДА", - попередив заступник голови київської міськадміністрації Петро Пантелєєв.

Як раніше повідомляв портал "Знай", одеські туристи і розпал сезону все частіше стають жертвами чорних ріелторів. Вони здають неіснуючі квартири з видом на море, беруть аванс та зникають у невідомому напрямку.