У Київському водосховищі почала масово гинути риба. Причиною для цього стало рідкісна рослина - водяний горіх.

Портал "Твои Новости" повідомляє, що 14 квадратних кілометрів Київського водосховища заросло водяним горіхом (чилимом). Такі неконтрольовані розростання зменшили рибопродуктивність водосховища на 35-40%.

Крім цього, спека і викиди нечистот у воду погіршують становище. Знищувати водяний горіх строго заборонено, так як в 2006 році його включили до Червоної книги. Але ці зарості призводять до зменшення рибопродуктивності в середньому на 400 тонн щорічно.

Рослина своєю появою створює так звану "мертву воду", де немає кисню. Водяний горіх затягує непрохідною масою природні нерестовища, таким чином, не даючи рибі можливості для нересту.

Читайте також: Під Києвом горить сміття

Популярні новини зараз
"Краще перейде на бік ворога": українець відмовився воювати, але спокійно жити далі йому не дали Витягли з машини та запхали у бусік: доброволець ЗСУ шокований ставленням до свого водія Українцям з "розумними" лічильниками приписують зайві куби: у "Нафтогазі" розповіли, що робити "Ходок наш Миколка": тарологиня визначила причину розлучення нардепа Тищенка та Барановської
Показати ще

Нагадуємо, купання на пляжах Дніпра може нанести шкоди здоров'ю відпочивальників. Більш безпечнішими та чистішими є закриті водойми.

Води Дніпра містять величезну кількість промислових та побутових відходів.