У Київському водосховищі почала масово гинути риба. Причиною для цього стало рідкісна рослина - водяний горіх.

Портал "Твои Новости" повідомляє, що 14 квадратних кілометрів Київського водосховища заросло водяним горіхом (чилимом). Такі неконтрольовані розростання зменшили рибопродуктивність водосховища на 35-40%.

Крім цього, спека і викиди нечистот у воду погіршують становище. Знищувати водяний горіх строго заборонено, так як в 2006 році його включили до Червоної книги. Але ці зарості призводять до зменшення рибопродуктивності в середньому на 400 тонн щорічно.

Рослина своєю появою створює так звану "мертву воду", де немає кисню. Водяний горіх затягує непрохідною масою природні нерестовища, таким чином, не даючи рибі можливості для нересту.

Читайте також: Під Києвом горить сміття

Популярні новини зараз
В Україні з 1 квітня перерахують пенсії: які будуть виплати і кого торкнеться "Воювати повинні всі": начальник ТЦК зробив важливе попередження "Ощадбанк" ускладнив процедуру грошових переказів: клієнти в люті від дивних "реформ" Тікали від мобілізації в Україні, щоб потрапити під неї у Польщі? Про що варто знати українцям
Показати ще

Нагадуємо, купання на пляжах Дніпра може нанести шкоди здоров'ю відпочивальників. Більш безпечнішими та чистішими є закриті водойми.

Води Дніпра містять величезну кількість промислових та побутових відходів.