Страшна пожежа сталася в одному з дитячих садів у Львові сьогодні, 17 лютого.

Як повідомляє прес-служба львівської ГСЧС, нещастя сталося в виховному закладі №11а на вулиці Рутковича.

Читайте також: Новий житловий компекс загорівся у Києві (фото)

Через вогонь у приміщенні все задимилося настільки, що рятувальникам довелося одягати спеціальні дихальні маски. Майно і приміщення дитсадка дуже постраждало, але, на щастя, тільки майно: співробітники і вихованці відбулися лиш легким переляком.

Зараз поліція встановлює причини займання.

Популярні новини зараз
Українцям повернуть гроші за комуналку: викрито масштабні тарифні махінації Осінніх канікул не буде: школярам доведеться навчатися без перерви на відпочинок Готуйте грілки та теплий одяг: в Міненерго зробили заяву про початок опалювального сезону Нова система освіти: 12-річне навчання та обов'язкові предмети
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як в Києві на Подолі полум'я охопило будівлю зі складами. Для того аби загасити пожежу, знадобилося 17 машин і кілька бригад рятувальників.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В ТЕЛЕГРАМ