У Львові заборонили розміщення пересувних та інших мобільних цирків. Відповідне рішення прийняв Виконавчий комітет Львівської міськради під час засідання 13 липня. Заборона стосується всієї території міста.

Про це повідомляє ZIK. Керівник юридичного управління міської ради Львова Гелена Пайонкевич пояснила, що міськраду неодноразово отримувала звернення від громадські організації, які просили заборонити пересувні цирки.

"Будь-які пересувні цирки, демонстрації тварин без належних умов є знущанням над звірами. Відтак, з метою захисту від страждань і смерті тварин внаслідок жорстокого поводження з ними, пропонуємо заборонити розміщення пересувних та інших мобільних цирків на території Львова", - наголосила вона.

Читайте також: В Польщі заборонили цирк з тваринами

Активісти вважають, що існування таких цирків без дозвільних документів та відповідних санітарних паспортів є негуманним ставленням до тварин.

Популярні новини зараз

Юля "Зайка" повернулася до "Холостяка" Заливако заради їх кохання: дівчина чекає зустрічі з Мішею в 11 випуску

Тіна Кароль несподівано заговорила про заміжжя з олігархом: "Його статус"

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Оксана Гайсинська кардинально змінила імідж після смерті Кернеса: ви не впізнаєте вдову мера

Показати ще

Нагадаємо, Верховна Рада у червні цього року заборонила використання тварин у кориді, створення та діяльність пересувних звіринців, пересувних зоопарків та пересувних виставок диких тварин, а також діяльність дельфінаріїв, що не мають природної морської води.