Депутати підтримали законопроект про розробку системи касових апаратів нового покоління, який дозволяє підключати до касових апаратів будь-який ґаджет.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна". Законопроект підтримали 267 депутатів. Він вводить новий тип РРО (реєстратора розрахункових операцій). Підприємцям дозволять підключати до касових апаратів ноутбуки, планшети, комп'ютери і навіть смартфони.

Нововведення дозволить знизити витрати на утримання касової техніки. Законопроект передбачає створення цифрового РРО, до якого підключати пристрої, що входять в "мережу" розподіленої комп'ютерно-касової системи. Кожну операцію захистить цифровий підпис, що зберігається в системі. Це також спростить захист прав споживачів.

Підприємці зможуть добровільно вибирати систему РРО. Законопроект зазнає змін з урахуванням рекомендацій експертів.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, вчені розповіли про вплив смартфонів на мозок людини.

Популярні новини зараз
Гроші під загрозою: "Ощадбанк" дав клієнтам час до 30 вересня "Бабине літо" восени у 2025 році: коли чекати теплу паузу без дощів і заморозків "Ощадбанк" попередив про масштабне нововведення У школах можуть скасувати ДПА
Показати ще