Останнім часом в країні зросла популярність всього українського. У мережі запустили флешмоб в національному сегменті Facebook і Twitter #30днівукраїнськоїмузики. Ідею втілили в реальність адміністратори української спільноти "Прапор".

Суть цього заходу в тому, щоб обмінюватися піснями улюблених українських виконавців. Умови флешмобу полягають у тому, що протягом 30 днів необхідно постити на своїй сторінці кліпи улюблених виконавців. Другою умовою є передача естафети серед трьох своїх друзів. Обов'язковою умовою є використання при цьому хештега # 30днівукраїнськоїмузики, повідомляє Обозреватель.

В українському шоу-бізнесі є думка про те, щоб з'явилася велика українська група, яка стала б популярною на весь світ, необхідно, щоб з'явилося близько 100 крутих колективів і понад 100 тисяч просто хороших. Поки найпопулярнішою групою, яка збирає концертні зали в інших країнах, є "Океан Ельзи".

Читайте також: Соцмережі посміялися над Вакарчуком (фото)

Нагадаємо, що у відборі на Євробачення 2016 найбільшу кількість голосів набирає Джамала з піснею про депортацію кримських татар.

Популярні новини зараз
Валерій Жидков з "Квартал 95" виконав давню мрію харків'янки: "Поговорити наживо" Сергій Притула звернувся до українців з поганою новиною про ленд-ліз від США: "Пообіцяли дати..." Тарас Тополя після скандалу з Харковом намагався "загладити" ситуацію, але не вдалося Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще