Дружина в.о. начальника Державної служби з контролю за наркотиками Олега Дзісяка Тетяна Дзісяк має будинок на 800 кв м під Києвом. Як інформують "Наші гроші", про це стало відомо з Реєстру нерухомого майна.

Записаний на Тетяну Дзісяк житловий будинок знаходиться в селі Мила Києво-Святошинського району в 15-ти км від Києва. Загальна площа будинку складає 800 кв м. Будинок розташований на земельній ділянці розміром 0,15 га. За даними Громадської кадастрової карти, ця земельна ділянка також належить Тетяні Дзісяк, пише Цензор.нет.

Згідно з декларацією за 2014 рік, Олег Дзісяк і члени його сім'ї мали сукупний дохід близько 132 тис грн. З них близько 130 тис - доходи самого Дзісяк, з них в свою чергу зарплата склала лише 65 тис грн., Ще 50 тис чиновник отримав за страховкою. Доходи Тетяни Дзісяк склали 2880 грн. Відносно нерухомого майна, то сам Дзісяк не володів взагалі нічим. Зате у власності дружини задекларував три земельні ділянки.

Що стосується автомобілів, то в 2014 році Олег Дзісяк задекларував седан бізнес-класу Hyundai Grandeur, придбаний за 198 тис. грн, а на членів його сім'ї був записаний кросовер Nissan X-Trail. Згідно з декларацією за 2013 рік, сукупний дохід Олега Дзісяка і сім'ї становив 89 тис грн, в 2012 - 90 тис грн, в 2011 - 60 тис грн. Згідно з даними ЄДР, Олег Дзісяк не мав частки ні в одному підприємстві.

З приводу Тетяни Дзісяк, то в ЄДР вона числиться співвласником ТОВ "Авангард Союз". Останні реєстраційні дії з фірмою проводилися в 2004 році, чи продовжує вона господарську діяльність невідомо. Фірма займалася вирощуванням зернових. Втім, за даними Судового реєстру, "Авангард Союз" займався також будівельними роботами, зокрема реконструкцією тротуарів. Разом з тим, згідно з деклараціями Дзісяк, офіційних доходів його дружина в 2011-2013 роках не мала.

Читайте також: Митник втік від журналістів прямо з мікрофоном (відео)

Згідно з офіційною біографією, Олег Дзісяк є в.о. голови Державної служби України з контролю за наркотиками з листопада 2014 року. Перед цим Дзісяк в 2011-2014 роках обіймав посаду начальника Управління контролю, ліцензування, квот і дозволів цієї структури. До цього 10 років Дзісяк працював в податковій міліції в Києві та Черкаській області.