Робот спостереження NASA Spirit Rover, прислав знімки мертвих інопланетян.

"Уфолог Скотт Уорінг займався ретельним вивченням отриманих фотографій та зробив висновки, що причиною смерті інопланетних істот могла бути катастрофа на Червоній планеті", - повідомляє сайт Ukr.media.

Вчений вважає, що дані знімки є черговим доказом існування життя на Марсі.

Думки експертів відносно фотографій розходяться. Деякі науковці схиляються до думки про якісний монтаж, створений на сучасному обладнанні.

NASA поки не озвучувало жодних коментрів з приводу інопланетної знахідки.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні, 1 червня: кому початок місяця принесе радість, а кому – несподівані виклики Пенсіонери будуть отримувати майже на тисячу більше: кого підтримає держава Важливе звернення щодо мобілізації і роботи ТЦК: Міноборони попередило українців Розкривайте ширше гаманці: в Україні встановили тарифи на світло на найближчі півроку
Показати ще

Як повідомляв раніше сайт "Знай.ua", для колонізації Марсу готуються відправити роботів-будівельників.