У 23-му турі німецької Бундесліги зустрічалися дортмундська Борусія і леверкузенський Байєр, який продовжив свою серію невдалих виступів. Після поразки від Атлетіко і Майнца аптекарів розгромила Борусія. Обамейянг, оформивши дубль, вийшов в одноосібні лідери бомбардирської гонки, результативними діями відзначились Дембеле і Пулішич, нагадав про себе Шюррле. У Байєра, за який виступає екс-динамівець Драгович, вартий уваги блискучий гол Венделла зі штрафного.

Борусія Д – Байєр - 6:2

Голи: Дембеле (6), Обамейянг (26, 69), Пулішич (77), Шюррле (85, пен), Геррейро (90+2) - Фолланд (48), Венделл (74).

Пропонуємо Вашій увазі відеоогляд цього матчу.

[[{"fid":"48054","view_mode":"default","fields":{"format":"default"},"type":"media","link_text":"Боруссия Дортмунд - Байер 6;2 обзор мачта 4/3/17","attributes":{"class":"file media-element file-default"}}]]

Популярні новини зараз
Мобілізація пенсіонерів за 60: військовий в шоці від ініціативи ПриватБанк постукає у двері? Українців перевіряють вдома без попередження До 3000 гривень на картку ПриватБанку: хто з українців отримає виплату 140 тисяч штрафу за газ: українців почали карати за порушення, які раніше "сходили з рук"
Показати ще

Як повідомляв інформаційний портал Знай.ua, Ребров не може перевиховати гонорового захисника.