Цілий тиждень у кінотеатрі Парижа "La Filmoteque" показуватимуть українські фільми. Про це розповіли організатори фестивалю "Молодість" і у Фонді Ігоря Янковського.

Янковський зазначив, що такі події є дуже важливими, тому що пояснюють всьому світу українську культуру та ментальність.

Відкриє фестиваль фільм Сергія Маслобойщикова "Український аргумент", який розповість світовій спільноті про події на Майдані. Метою автора було показати Майдан через призму повсякденного спілкування між звичайними людьми.

Крім цього фільму, з 8 по 15 квітня будуть представлені такі роботи - "Поводир" Олеся Саніна, "Брати" Вікторії Трофименко, альманах робіт студентів другого курсу університету ім. Карпенка-Карого "Чорна зошит Майдану".

Жителі Парижа зможуть побачити збірник відео, які стали переможцями на щорічному молодіжному кінофестивалі "Молодість" 2014 року.

Популярні новини зараз

Холостячка Ксенія Мішина годинами терпіла неймовірні муки

Зрадник забрав життя героя АТО: "Ти справжній воїн, побачимося на небесах"

Тіна Кароль приховувала коханого? Відомий продюсер розкрив карти: "Стали рідними"

Помер Борис Плотніков, зірка фільму "Собаче серце"

Показати ще

Зміст "Чорної зошити Майдану" складають роботи 13 студентів, які навчалися на 2-му курсі університету ім. Карпенка-Карого в період народних протистоянь на Майдані.

Також в Парижі планується презентація проектів Влада Троїцкого- вистави театру Дах і концерт фрік-кабаре DakhDaughters.

Жителі Парижа зможуть відвідати виставки, книжкові презентації, концерт творінь Валентина Сільвестрова.