Президент України Петро Порошенко сказав у Німеччині, що на Ризькому саміті очікується рішення щодо безвізового режиму для українців.

Україна очікує на саміті "Східного партнерства" в Ризі рішення щодо безвізового режиму ЄС із Україною. Про це Порошенко повідомив на зустрічі з українцями Дрездена, - повідомляє прес-служба Президента.

"Україна і Німеччина ніколи не мали такого тісного співробітництва, ніколи не були настільки разом", – зазначив Порошенко.

Він повідомив, що завтра плануються важливі зустрічі з керівництвом Німеччини, зокрема, з Канцлером Ангелою Меркель. За останні 9 місяців Порошенко провів більше 70 зустрічей та телефонних розмов із Меркель.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко відсьогодні перебуває у Німеччині із дводенним робочим візитом. У ході візиту, президент вручив учаснику АТО Володимиру Гері орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. Про це він написав на своїй сторінці в Фейсбук.

"Вся Україна пишається героїзмом Володимира Гери, який врятував життя 400 бійцям, при цьому сам отримав важкі осколкові поранення... Я також подякував його батькам, лікарям, які допомагають йому та нашим українським волонтерам у Дрездені".

Читайте також: Порошенко визнав крах мінських угод