Соціальні мережі підрвали фотографії користувача Сергія Мудряка. Сьогодні уранці чоловік відзняв на мобільний телефон, як у старого столичного трамваю відвалилося колесо просто посеред дороги. Пригода сталася у Києві, на Подолі, по вулиці Глибоцицькій.

"Тепер не тільки у маршруток колеса відвалюються на ходу, але й у трамваїв", - Констатував Сергій Мудряк.

У "Київпастрансі" постійно скаржаться на збитковість підприємства. Щомісяця вони отримують збитки в 45 млн. грн. До кінця 2015 року роботу підприємства оптимізують таким чином, аби мінімізувати збитки до 20 млн. грн. на місяць.

Керівництво "Київпастрансу" стверджує, що задля економії скоротить кількість автобусних парків з 6 до 2, також планується скоротити 500 співробітників підприємства. Що буде надалі з обслуговуванням транспорту, поки що ніхто з керівництва сказати не може.

Натомість радник мера столиці Віталія Кличка Олександр Кава повідомив, що транспорт столиці потрібно… перефарбувати. Тому що у багатьох країнах Європи наземний транспорт має єдину систему окраски.

Популярні новини зараз

Заворотнюк втратила останній шанс на порятунок, "Моїй прекрасній няні" радять готуватися до найгіршого

Продавець Comfy випровадив покупця через українську мову: "Явні ознаки ідіотизму"

В окупованому Криму катастрофа: страшна стихія накрила півострів, тисячі людей в небезпеці

Потужний землетрус накриє Україну: які області під загрозою

Показати ще

"Сьогодні важко уявити собі Лондон без його знаменитих червоних автобусів. Від стану інтер'єру та екстер'єру залежить комфорт поїздки для пасажирів", - пише Кава.

"Зробіть хоча б так, щоб у трамваїв колеса на ходу не відвалювалися", - радять користувачі соціальних мереж.