Соціальні мережі підрвали фотографії користувача Сергія Мудряка. Сьогодні уранці чоловік відзняв на мобільний телефон, як у старого столичного трамваю відвалилося колесо просто посеред дороги. Пригода сталася у Києві, на Подолі, по вулиці Глибоцицькій.

"Тепер не тільки у маршруток колеса відвалюються на ходу, але й у трамваїв", - Констатував Сергій Мудряк.

У "Київпастрансі" постійно скаржаться на збитковість підприємства. Щомісяця вони отримують збитки в 45 млн. грн. До кінця 2015 року роботу підприємства оптимізують таким чином, аби мінімізувати збитки до 20 млн. грн. на місяць.

Керівництво "Київпастрансу" стверджує, що задля економії скоротить кількість автобусних парків з 6 до 2, також планується скоротити 500 співробітників підприємства. Що буде надалі з обслуговуванням транспорту, поки що ніхто з керівництва сказати не може.

Натомість радник мера столиці Віталія Кличка Олександр Кава повідомив, що транспорт столиці потрібно… перефарбувати. Тому що у багатьох країнах Європи наземний транспорт має єдину систему окраски.

Популярні новини зараз

У Києві водії влаштували дикий махач на дорозі: "Куди преш, бар*н?"

Подружжя із Закарпаття заробило мільйон і розповіло, як

У Львові знайшли житло древніх людей, археологи в екстазі: "Справжні галичани"

На Львівщині зник викладач з чорним наплічником - ні слуху ні духу другий тиждень

Показати ще

"Сьогодні важко уявити собі Лондон без його знаменитих червоних автобусів. Від стану інтер'єру та екстер'єру залежить комфорт поїздки для пасажирів", - пише Кава.

"Зробіть хоча б так, щоб у трамваїв колеса на ходу не відвалювалися", - радять користувачі соціальних мереж.