Мерія столиці планує запустити онлайн-сервіс для попереднього запису на проведення заходів у приміщенні КМДА.

"Всі заплановані заходи наразі будуть розміщуватись на сайті міської влади столиці", - повідомляє сайт "Українська правда.Київ".

"Таке рішення прийнято, аби уникнути маніпуляцій щодо проведення публічних заходів у приміщенні мерії", - йдеться в повідомленні прес-служби Київради.

Для реєстрації заявки потрібно вказати назву заходу, час проведення, мету й концепцію, кількість учасників, тривалість та перелік необхідних супровідних технічних засобів.

Зала не надаватиметься для проведення комерційних та розважальних заходів.

Популярні новини зараз
ТЦК буде безпощадним до цих жінок: кому загрожують штрафи на рівні з чоловіками Українців накриють масштабні перевірки у липні: нові правила варто знати, аби не втратити виплати Українцям встановили обмеження: не вдасться перевезти через кордон "Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Показати ще

Як повідомляв раніше сайт "Знай.ua", столична мерія блокує в'їзди до цвинтарів.