Користувачі платіжної системи MasterCard у Великобританії зможуть підтверджувати оплату покупок з допомогою нестандартного способу. Для цього необхідно буде селфі користувача або відбитки його пальців.

Про це повідомляє видання Financial Times. Це стане новим способом ідентифікації для клієнтів системи. Крім ідентифікації з допомогою селфі, британські власники карток зможуть сканувати відбитки пальців для перевірки їх особи.

Тепер користувачам не потрібно буде запам'ятовувати пін-коди та вводити паролі або коди кожен раз для проведення операцій та їх підтвердження. Зазначається, що нова технологія безпеки вже пройшла перевірку. Її вже випробували в США, а в Нідерландах систему впровадили в пілотній версії.

Читайте також: У Мексиці запровадили податок на селфі

MasterCard пообіцяв, що влітку цього року технологія значно розширить покриття. Вона буде доступна в 14 країнах світу. Поки не має точної інформації, де саме вона почне працювати.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: Зеленський за чаркою, оголений протест Femen, зізнання Арахамії про "Джокера" та нововведення у школах

Корольова стривожила сумною звісткою про Тарзана: "Будемо прощатися..."

Ґрета Тунберґ - мандрівниця в часі: юну еко-активістку помітили на фотографії 120-річної давності

Єпіфаній "скасовує" Різдво: 7 січня більше не свято

Показати ще

Президент MasterCard з питань безпеки Аджей Бхалла наголосив, що власники карток в Нідерландах і США "дійсно полюбили" спосіб підтвердження оплати з допомогою селфі. Він додав, що компанія планує впроваджувати нові технології для безпеки клієнтів. Вже проходить тестування розпізнавання за допомогою райдужної оболонки й голосу.