Учені прискорили сигнал Wi-Fi

поділитись
Існує ще кілька способів поліпшити швидкість передачі інформації шляхом скорочення довжини електромагнітних хвиль.

Дослідники з Саудівської Аравії створили нанокристалічний матеріал, який перетворює синє світло, що випромінюється лазером, на біле.

Учені застосували своє відкриття в технології VLC (Visible Light Communication), яка дозволяє джерелам електричного світла передавати інформацію, використовуючи світловий сигнал, повідомляється на сайті науково-технологічного університету KAUST.

Незважаючи на те, що технології Wi-Fiта Bluetooth уже досить добре розвинені, існує ще кілька способів поліпшити швидкість передачі інформації шляхом скорочення довжини електромагнітних хвиль.

Читайте також: Пасивна технологія Wi-Fi зменшить енерговитрати в 10 тисяч разів

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", фахівці компанії Google розробили Wi-Fi зі швидкістю до 1 Гбіт в секунду, який дешевший за проводовий Інтернет.

Більш досконалі процесори й більш точне наведення радіосигналу зробили бездротовий Інтернет дешевшим за прокладку кабелю.

Зараз у компанії випробовують кілька бездротових технологій, які можуть вимагати від користувачів, у тому числі, установки у своїх будинках окремих пристроїв для прийому сигналів .

Підготував: Микола Панакотов

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
wi fi, Інтернет, нанокристал, швидкість
Робот-аватар класу гуманоїдних роботів віддалено управляється людиною
0
0
14:38 18.03.2018
Meizu запатентувала сканер відбитків пальців на дисплеї
0
0
14:05 18.03.2018
Представники Microsoft заявили про спробу злому їх системи
0
0
23:48 17.03.2018
Новинка порадує покупців нюансами
0
0
21:38 17.03.2018