На думку уфологів, інопланетяни цілком можуть жити серед людей. Крім того вони припускають, що прибульці з недавно відкритої планети Проксима b протягом багатьох століть відвідували Землю.

З такою заявою виступили члени Південної Європейської обсерваторії, передають "АН".

Вони повідомили, що на орбіті системи зірки Проксима Центавра виявлена унікальна планета Проксима b. Особливість останньої в тому, що вона може бути придатна для життя.

Ще одна позитивна характеристика планети в тому, що вона знаходиться від Землі на відстані всього лише чотири світлових роки. Це робить космічне тіло найближчим "сусідом" нашої планети.

Читайте також: Американка поділилася досвідом викрадення інопланетянами

Популярні новини зараз
Ілон Маск зруйнував репутацію одним твітом з порадами миру: йому відразу дали відсіч, а акції обвалилися Українцям з 1 листопада світять додаткові 2200 гривень та гуманітарна допомога: у Мінінтеграції розповіли, кому це дістанеться Після звільнення Лиману ЗСУ знайшли накрадений "скарб" окупантів: у таке навіть важко повірити Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів
Показати ще

Ще в середині минулого століття вчені припустили, що гуманоїди з Проксима Центавра неодноразово навідувалися на Землю. Теорія ґрунтувалася на словах жінки, котра в 1957 році під гіпнозом сказала, що бачила прибульців. За її словами, у "милої великої істоти з видовженим куполоподібним тілом" було вісім рук, а її інтелект нагадував щось середнє між здібностями собаки і людини.

Під час її діалогу з інопланетянином той розповів, що всі представники його раси мають вісім сердець, ніколи не хворіють і можуть жити близько 120 років. Вона повідомила, що за словами істоти, саме прибульці допомагали жителям Землі будувати Сфінкса і піраміди майя, а також навідувалися в гості під час Другої світової.

На думку вчених, слугувати підтвердженням цієї гіпотези нібито може знімок, зроблений в 2012 році. На ньому зафіксований інопланетянин, схожий за описом на того, про якого говорила жінка під гіпнозом.

Нагадаємо, нещодавно НЛО переполошив німецьке містечко.