Український плавець Андрій Говоров 13 серпня побореться за олімпійські нагороди у бразильському Ріо-де-Жанейро.

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України в Facebook. На Олімпіаді-2016 завершилися півфінальні змагання з дисципліни плавання на дистанції 50 метрів вільним стилем у чоловіків і 200 метрів брасом у жінок. У фінал пройшов українець Андрій Говоров, а Дарина Зевіна зайняла дев'яту сходинку.

На дистанції 50 метрів Говоров, який з помітною перевагою над суперниками виграв свій попередній заплив, посів першу сходинку й цього разу. В іншому півфіналі українця перевершив француз Лоран Манаду, який і став переможцем півфінальної стадії. Абсолютно однаковий результат з Говоровим також показав Ентоні Ервін із США.

На дистанції 200 метрів брасом у жінок кращою була Катінка Хоссу з Угорщини. Наша спортсменка Зевіна відстала на 3,04 секунди й посіла дев'яте місце. Це не дозволило їй пройти до фіналу. Наша спортсменка стала першою запасною і може розраховувати тільки на те, що хтось із суперниць відмовиться від виступу в фіналі.

Боротьба за нагороди розпочнеться 13 серпня о 4:44 за київським часом.