Останні економічні показники повідомляють, що звичні форми торгівлі зі "старшим братом" Росією змінилися. Якщо раніше пріоритетним в цьому був продаж авіатехніки в якості літальних апаратів і запчастин, то сьогодні найпростіше і краще відправляти в Росію вату. Саме з цим товаром не буде проблем, тому що він не потрапляє під російське ембарго. Просвітлення не передбачається, тому що прем'єр-міністр Дмитро Медведєв повідомив, що ембарго продовжили на 2017 рік.

Також відомо, що сусідня країна відчуває гострий дефіцит в ній. Останні показники свідчать про те, що імпорт вати з України виріс на 10%. Незважаючи на те, що країни перебувають в конфлікті, Україна продовжує допомагати Росії в виготовленні авіапромисловості. Дані показують, що більша частина деталей йде російським підприємствам, що виробляють військову продукцію, повідомляє businessviews.

Також дані говорять про те, що українська аграрна промисловість хоч і розвивається стрімкими темпами, але не покриває потреби країни в рослинних продуктах. Виявляється, що найбільше українці їдять молочних продуктів, картоплі та овочів і м'ясо. Найменше мешканці країни вживають фрукти і рибу. Цукор - продукт, якого також багато вживають.

Читайте також: Білорусь не буде зривати вільну торгівлю України з ЄС

Нагадаємо, що заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука повідомив, що необхідно знімати економічну блокаду з окупованого терористами Донбасу.

Популярні новини зараз

Ніна Матвієнко не стримала радості від переїзду Тоні й Арсена Мірзояна: "Ще й випхаю"

Українцям назвали обов'язкову умову для отримання 1000 грн за вакцинацію: з цим проблеми у багатьох

Сумна Ксенія Мішина розповіла про свій стан після відносин з Олександром Еллертом: "Можна злетіти з котушок"

Школярі підпалили будинок вчителя заради переглядів у TikTok - згорілих бані й сараю було недостатньо

Показати ще