Прокуратура Криму відновила кримінальне розслідування насильницької депортації кримських татар з Криму в 1944 році.

Як повідомляє прес-служба відомства, було складено реєстр з 160 осіб, яких насильно переселили з території Криму в 1944 році.

Крім того, в рамках даної кримінальної справи піднімаються матеріали - документи, публікації – що свідчать про злочинне виселення татар з Криму.

У повідомленні зазначено, що з метою допиту підозрюваних в порядку ст. 225 КПК України узгоджений порядок їх приїзду на територію Херсонської області.

Раніше "Знай.ua" повідомляв про акції на підтримку Меджлісу по всьому світу.

Популярні новини зараз
Радониця-2026: чи обов'язково відвідувати цвинтар і що робити, якщо не вийшло Переобладнання газових лічильників: українців попередили про необхідність ТЦК підуть по квартирах: мобілізація переходить у нову фазу – перевірять кожного Субсидія конвертується у борг: ПФУ застеріг отримувачів виплат
Показати ще