Київські дитячі лікарні та пологові будинки забезпечені вакциною проти туберкульозу в повному обсязі.

Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник, повідомляє прес-служба Київміськдержадміністрації.

"Вакцина БЦЖ, ліофілізована" надійшла на склад Бази спеціального медичного постачання Департаменту охорони здоров'я минулого тижня і вже розподілена між столичними пологовими будинками та дитячими лікувально профілактичними закладами столиці ", - заявив Поворозник.

Читайте також: Україна замінить російську вакцину від БЦЖ на польський аналог

За його словами, проблему з відсутністю щеплень проти туберкульозу, вирішено. Профілактичних щеплень повинно вистачити до кінця 2016 року.

Популярні новини зараз
Розкривайте ширше гаманці: в Україні встановили тарифи на світло на найближчі півроку Категорії українців, яких не мають права мобілізувати: хто уникне ТЦК Українцям готують виплати по 2000 та 3000 грн: кому надійдуть гроші Мобілізація після 50 років: умови стають жорсткішими – призиватимуть за новими правилами
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай", в Україні дефіцит вакцин, через якого почнуться епідемії.