Сьогодні, 17 січня у німецькому Рупольдингу жіночою естафетою завершився 5-й етап Кубка світу з біатлону. Україна посіла перше місце - пише "Обозреватель".

Для наших спортсменок гонка починалася ідеально. Експеримент від тренерського штабу збірної України мав результат та Ірина Варвинець, блискуче здійснивши стрільбу, передала естафету Джимі однією з перших. Юлія продовжила точну стрільбу, та завершила свій етап з 30-секундною перевагою над найближчою суперницею.

Другий етап став менш вдалим для Валентини Семеренко. Зробивши чотири постріли, вона не змогла потрапити у п'яту мішень навіть трьома додатковими патронами, через що пішла на штрафне коло. На стійці Валентина знову з першого разу не закрила всі цілі, використавши один запасний постріл, але реабілітувалася на трасі, коли обійшла білоруску.

Олена Підгрушна стартувала з 28-секундною перевагою, а заключна стійка була у неї просто чудовою, то ж 9 секунд виявилося достатньо для "золота". За швидкістю Підгрушна не поступилася німецькій спортсменці і в напруженій боротьбі здобула перемогу. Бронзова медаль дісталася італійкам.