Попит на екологічні автомобілі серед українців різко зростає. Лише протягом перших п'яти місяців кількість ввезених електрокарів виросла в три рази.

Про це повідомив генеральний директор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів Олег Назаренко, передає "Укрінформ". Загалом, за перше півріччя в Україну ввезли 103 електромобіля.

"За 5 місяців минулого року в Україну було ввезено 29 електромобілів, за 5 місяців цього року було ввезено 103, що становить 255% зростання", - розповів генеральний директор асоціації авто імпортерів.

Кількість імпортованих екологічних автомобілів на 255% перевищила минулорічні показники за аналогічний період. Олег Назаренко зазначив, що серед українських покупців найпопулярнішою моделлю електромобіля став Nissan Leaf. Його протягом цього періоду придбали близько третини автовласників.

Нагадаємо, українець Євген Ерік винайшов розумні жалюзі, які мають сонячні батареї та здатні живити електроенергією цілу квартиру. Така технологія стане доречною для українських осель, адже вартість комунальних послуг зростає кожного сезону.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль ледь не загинула за кордоном: "Чимдуж тікала"

Діаманти і чисте золото: в Україні створили найдорожчу сукню, від вартості і фото падає щелепа

Пугачова і Галкін приховували ще двох дітей, знайомтеся: Гаррі і Ліза, Аліна і Гриша

"Через 20 хвилин буде вибух": Верховну Раду оточили, що відбувається

Показати ще