Український державний центрі радіочастот оголосив результати переможця конкурсу. Під час його проведення обирали компанію, яка здійснюватиме впровадження послуги MNP – збереження мобільного номера при зміні мобільного оператора.

Про це повідомляє прес-служба державного центру радіочастот. Послуга для користувачів стане доступною в червні. Впроваджувати її буде ТОВ "Діалінк", яка й перемогла на тендері. Вона запропонувала реалізувати проект за 71,77 мільйона гривень.

Компанія використовуватиме для роботи програмне забезпечення литовської компанії Mediafon. ТОВ "Діалінк" має значний досвід у цій сфері. Адже протягом останніх трьох років вона впроваджувала послугу MNP в семи країнах світу. В тендерних змаганнях також брали участь "Ericsson Україна" та "Хуавей Україна".

Читайте також: Life:) змінює назву і запускає новий сайт (видео)

Послуга MNP запрацює у червні цього року. Після її впровадження абоненти зможуть використовувати свій номер без прив'язки до мобільного оператора. Цей крок призведе до суттєво підвищення конкуренції на ринку.

Нагадаємо, компанія "МТС Україна" домовилась про купівлю "Трімоба" - 3G-оператора компанії "Укртелеком", який належить Рінату Ахметову. Операцію продажу планують провести у першій половині цього року. Зазначається, що сума двосторонньої угоди може сягнути трьох мільярдів гривень.