Із серпня 2014 року по квітень цього року громадяни України сплатили до бюджету України понад 14 млрд. військового збору, однак цих коштів недостатньо для того, щоб підвищити обороноздатність України. Про це пише видання Сегодня.

В Мінфіні повідомили, що за гроші українців посилили соціальне забезпечення військових, правоохоронну діяльність, однак левова частина пішла саме на національну оборону України. Військовослужбовці відзначають, що національна оборона включає затрати не тільки на бійців АТО, але й на поліцейських, які служать в АТО.

Читати також: Інтернет-шахраї полюють за грошима українців

Як відомо, першим сервісом, який почав збирати гроші на АТО, став смс-сервіс "565". Зателефонувавши за цим номером, українці відправляли на потреби АТО 5 грн. Таким чином вдалося зібрати понад 38, 8 млн. грн.

Однак найбільший внесок у забезпечення бійців АТО зробили саме волонтери. Окрім продуктів харчування, одягу, боєприпасів та матеріального забезпечення, волонтери також збирали гроші. Загалом, за підрахунками представників ГО "Повернись живим", протягом двох років вдалося зібрати 300 млн. грн.

Нагадаємо, за підрахунками експертів, понад 65% забезпечення бійців АТО здійснюється саме завдяки волонтерам.