Спільнота "Кібер Щит України" закликає українців покинути російські соцмережі, відмовитися від антивірусів і поштових сервісів сусідньої країни. Натомість перейти на українські аналоги, повідомляє ipress.ua.

Згідно з даними, служба безпеки України радить українцям бути більш стриманими в соціальних мережах - через те, що в Росії від 1 серпня вступив в силу так званий закон про блогерів.

Спільнота "Кібер Щит України" закликає український покинути російські соцмережі, відмовитися від антивірусів і поштових сервісів сусідньої країни. Зате перейти на українські аналоги, доповідає ipress.ua.

Згідно з даними, служба безпеки України радить українцям бути більш стриманими в соціальних мережах - через те, що в Росії від 1 серпня вступив в силу так званий закон про блогерів.

За словами спільноти необхідно терміново йти з російських електронних поштових скриньок. До сих пір, багато українських чиновників використовують ці ресурси для офіційного листування і роботи.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів змусять повернути частину виплат: є лише 10 днів Чому українці платять за світло втричі більше: за це питання серйозно візьмуться Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії Водіїв легко можуть оштрафувати за увімкнений кондиціонер: чому це відбувається
Показати ще

Також рекомендують піти з російської соціальної мережі.

Читайте також: Росіяни змусять "Льва Толстого" моніторити соцмережі

Видалити і замінити російські продукти і ПЗ, такі як Антивірус Касперського, мобільні додатки, і комп'ютери переформатувати.

Максимально обмежити використання російських онлайн ресурсів (наприклад пошукачів).

Рекомендують користуватися такими продуктами як:
1.Фейсбук
2.Українські соціальна мережа WE.UA
Завантажити Zillya! Антивірус
Завантажити Антивірус avast! Free Antivirus 2014

Як раніше повідомляв Знай.ua, терористичне угрупування "Ісламська держава" (ІГ) розширило трансляцію пропаганди російською мовою.