Українець Антон Мігда оскандалився на юнацькому чемпіонаті світу з біатлону, який проходить в Румунії. Уродженець Чернігова примудрився пропустити старт, коли була його черга приймати естафету.

Серйозний ляп Антона коштував збірної України можливості завоювати першу в своїй історії медаль юніорів в естафетних гонках чемпіонату світу. Мігда "загубився" на вирішальному відрізку гонки, коли наша команда йшла третьою.

До нього Віталій Труш ідеально провів стрільбу, передавши естафету Максиму Івко. Другий номер "жовто-синіх" допустив два промахи на лежанні, однак реабілітувався на стійці. Назар Цебрінскій пішов на трасу п'ятим і закривши всі мішені не зміг передати естафету вищезазначеного Мігде.

Через півтори хвилини "герой" все ж знайшовся, однак таку серйозну втрату часу відіграти було нереально. У підсумку, Україна фінішувала п'ятою.