На матчі Кубка України з баскетболу між "Будівельником" і "Запоріжжям-ZOG" федерація розіграла 60 тисяч гривень серед уболівальників.

За умовами конкурсу, вболівальнику потрібно потрапити в кільце з центру поля. Таким щасливчиком став житель Миколаєва. Варто відзначити, що квиток на матч коштував всього 40 гривень.

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що форвард "Кліпперс" Марріс Спейтс не зміг закинути м'яч зверху. Курйозний випадок стався в матчі чемпіонату НБА між командами "Кліпперс" - "Голден Стейт". В одному з моментів гравець "Кліпперс" Марріс Спейтс прорвався під кільце суперника, але забити "данк" в результаті не зміг, при цьому, впавши всім тілом на паркет.

Сам матч для команди Спейтс також склався невдало: господарі програли "Голден Стейт" з рахунком 120:133.

Популярні новини зараз
В Україні визначили,в якому віці не можна сідати за кермо: що змінилося для водіїв Перерахунок пенсії: хто отримає на 2 тисячі гривень більше Повернення шкільної форми: українці висміяли заклик вчительки Порошенко використав похорон Парубія для цинічної політичної самореклами – експерт
Показати ще

У турнірній таблиці Західної конференції "Кліпперс" займає п'яте місце, а команда з Окленда вирвалася на перше місце.