Олімпійська чемпіонка, чемпіонка світу і Європи українка Олена Костевич завоювала золоту медаль на чемпіонаті Європи з кульової стрільби. Про це повідомляє офіційний сайт Міжнародної федерації стрілкового спорту.

У стрільбі з пневматичного пістолета на відстані 10 метрів українка показала найкращий результат - 200.9 бала. Її найближча суперниця, володарка срібної медалі, Антоанета Бонева з Болгарії отримала 199 балів. "Бронзу" здобула сербка Зоряна Арунович.

Чемпіонат Європи зі стрільби проходив в угорському Дьйорі. На цьому чемпіонаті українські спортсмени вже завоювали 16 медалей - шість золотих, шість срібних і чотири бронзових.

Нагадаємо, раніше олімпійська чемпіонка Афін-2004 Олена Костевич розповіла про підготовку до Ігор в Ріо. "Я планую поїхати практично на всі етапи Кубка світу, тому що вони дуже добре в цьому році розплановані - раз на місяць. Буде передолімпійський тиждень в Ріо в квітні, потім через місяць етап в Мюнхені і ще один в Баку. За місяць до Олімпійських ігор у нас нічого немає, можливо, візьмемо участь в якомусь легкому старті, просто щоб перевірити свою форму", - розкрила свої плани українка.