Соратник Михайла Саакашвілі в Одесі Олександр Боровик вважає, що політична еліта країни своїм корінням сягає в рекет. Про це він написав на своїй сторінці в Фейсбуці.

Таку заяву Боровик зробив, коли давав інтерв'ю голландській газеті, яка готувала спеціальний випуск про Україну. "Я давав інтерв'ю як громадянин Європейського Союзу і європеєць. Я розповів про те, як я приїхав рік тому в країну з Лондона і на першому засіданні КабМіну прем'єр-міністр Арсеній Яценюк став на мене кричати, коли я сказав йому про те, що хотіли б бачити європейці ", - пише він. Також він розповів про те, як потрапив в команду Саакашвілі і про вибори в Одесі, які були далекі від європейських стандартів.

Читайте також: Боровика винесли із зали Одеської мерії (відео)

"Я висловив свою думку про Українську політичну еліту, яка своїм корінням сягає в совдеп, і часом навіть в рекет, як в Одесі. Ми поговорили про економіку і про те, як її контролюють політичні партії, а також такі люди як Коломойський і Ахметов. Вони ж контролюють більшу частину нашої медіа. Я розповів про те, як вони всі пов'язані між собою ", - написав Саша Боровик.