Українська тріатлоністка Юлія Єлістратова розпочинає виступи на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро 20 серпня. Вітчизняна спортсменка приступить до змагань у гарному настрої, адже вчора вона здобула золото на Кубку Європи.

У норвезькому Тенсберзі 28-річна уродженка Житомиру показала час: 58 хвилин і 17 секунд. Дві представниці Росії, Катерина Матюх і Валентина Запатріна, виграли срібло та бронзу. У Ріо Єлістратова вважається одним з фаворитів змагань.

На міжнародній арені Юлія Єлістратова вперше з'явилась у 2005 році та виграла срібло в Хорватії. З того часу українка завоювала 17 золотих, 18 срібних та 11 бронзових медалей на великих міжнародних змаганнях.

Читайте також: Олімпіада 2016: найяскравіші моменти церемонії відкриття (ФОТО)

Зазначимо, на сьогодні Єлістратова очолює рейтинг європейських тріатлоністок. Третє місце в списку займає ще одна українка Інна Рижих.

Популярні новини зараз
Чеченці вирушили добровольцями в Україну, щоб допомогти ліквідувати росію: не хочуть асоціацій з TikTok-загоном Кадирова Оля Полякова назвала корінь проблем в сім'ях, відчула і Маша Єфросиніна: "Я цю пісю мила, торкалась з дитинства" "Холостячка" Злата Огнєвіч показала нічну спокусу у Львові: важко триматися Олександр Алієв розніс в пух і прах Миколу Тищенка, який ховався на Закарпатті: "Чому ти обсир*єшся?"
Показати ще