До складу української делегації, крім великої групи представників Національного олімпійського комітету (НОК) України, спортсменів, тренерів, медичного персоналу входив також значний десант чиновників (9 осіб) Міністерства молоді та спорту України.

Про це в Facebook написав спортивний блогер Михайло Олімпійський.

Так, на Олімпіаду в Ріо злітали Ігор Жданов - міністр, Ігор Гоцул - перший заступник міністра, Ярослав Войтович - заступник міністра, Ігор Звіздовский - керівник патронатної служби міністра, Олександр Погребняк - радник міністра та чотири начальники відділу олімпійського спорту.

За словами Олімпійського, НОК України повністю забезпечував своїми працівниками життєдіяльність штабу і делегації під час Олімпійських Ігор. А ось які функції, крім екскурсій, шопінгу, відвідування змагань та селфі зі спортсменами, виконували в Ріо підлеглі Жданова, залишається загадкою.

"Дуже хотілося б отримати інформацію, у скільки обійшлося українському бюджету перебування в Ріо-де-Жанейро державних службовців, які не вважали за потрібне знаходитися разом з командою в олімпійському селищі, а проживали в люксовому п'ятизірковому готелі", - пише блогер.

Популярні новини зараз
Оштрафують без попередження: українцям дали лише сім днів - кого вже чекають у ТЦК В Україні вводять колективну відповідальність: єдине житло відберуть через борги родичів Навіть комуналку сплатити не зможете: Нацбанк посилив правила грошових переказів Ці 7 порушень стають підставою для розшуку ТЦК: перевірте чи є ви у списку
Показати ще

При цьому він звертає увагу, що до складу української делегації в Ріо не змогли включити:

  • Андрія Пістуна - особистого тренера чемпіонки світу з вільної боротьби Оксани Гергель;
  • Олексія Семикіна - тренера, тепер уже скандально відомих, двійки і четвірки байдарочниць;
  • Ірину Одокієнко - особистого тренера чемпіонів світу з фехтування Максима Хвороста та Дмитра Карюченко;
  • Володимира Гентоша - тренера призера чемпіонату світу серед юніорів з важкої атлетики Володимира Гози, а також ряд інших персональних наставників спортсменів-олімпійців і велику групу докторів і масажистів у різних видах спорту.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.UA", Олімпіада в Ріо закінчилася грандіозним шоу.