Українська національна збірна з хокею чудово розпочала свої виступи на Euro Ice Hockey Challenge.

Як повідомляє "Корреспондент.нет", збірна України в рамках європейського "Челлендж" переграла збірну Італії з рахунком 3: 4. Для оформлення перемоги українцям, правда, знадобився овертайм - фінальну шайбу Дмитро Ігнатенко закинув тільки на 65 хвилині поєдинку. Нагадаємо, що збірна Італії розташовується дивізіоном вище (Топ-дивізіон) України в світовому рейтингу і відноситься до еліти світового хокею. Наша команда на даний момент належить групі А першого дивізіону.

У складі "синьо-жовтих" відзначилися Рамазанов, Буценко, Таран і Ігнатенко. Вже завтра українській команді доведеться зіграти проти хокеїстів з Польщі.

Знай.ua нагадує, що з 22 по 28 квітня в Києві пройде чемпіонат світу з хокею серед команд першого дивізіону, до якого і готуються українські спортсмени.