Українська льотчиця та народний депутат Надія Савченко, яку незаконно утримують в російській в'язниці, має перебувати под постійним наглядом лікарів, поки повністю не вийде із голодуваня.

Про це заявила головний позаштатний спеціаліст МОЗ України з гастроентерології, професор Наталія Харченко після огляду Савченко, повідомляє прес-служба "Батьківщини".

"Увесь час виходу з голодування, а це стільки ж, скільки тривало саме голодування, Надія повинна перебувати у лікарні під пильним наглядом медиків", - зауважила Харченко.

Українські лікарі перебували у Савченко близько 5 годин. Професор повідомила, що на момент огляду стан у неї був задовільний, жінка дуже мужньо трималася.

За словами гастроентеролога, українські медики детально вивчили документи, поспілкувалися з російськими колегами та надали їм всі рекомендації з приводу правильного виходу льотчиці з голодування.

Популярні новини зараз

У Чернівцях "кайдашева сім’я" влаштувала цирк на виборчій дільниці: "Викликайте поліцію!"

Ведуча "Все буде добре" Матвєєва різко помолодшала – яскравий гардероб творить чудеса

Гаряча Кардашьян побешкетувала біля басейну у невидимому купальнику

Прикарпатка три місяці жила з лелекою в одній хаті: "Закохався у статую"

Показати ще

Серед українських лікарів, які оглянули Савченко, був також заступник головного лікаря з медичних питань клінічної лікарні "Феофанія", лікар анестезіолог-реаніматолог Андрій Строкань та завідувач кафедри неврології Національного медуніверситету ім. Богомольця, невропатолог, професор Лариса Соколова.

Нагадаємо, що російські чмновники не допускали лікарів до полоненої депутатки ПАРЄ, через що Савченко заявила про готовність знову почати голодування, якщо українські лікарі не зможуть оглянути її.

Марк Фейгін, у середу, повідомляв, що російська влада не допускає українських лікарів у СІЗО до бранки. Росіяни мають побоювання, що огляд лікарів може бути підставою для її звільнення.