Сьогодні 58-річний киянин Валерій Смаглій встановив рекорд України на найдовші натуральні вії – 3,7 см. Після фіксування рекорду чоловік попросив їх зрізати, що і зробили прямо у столичному салоні.

Чоловік розповідає, що довгі вії мав не з дитинства. Вони відросли нещодавно.

"Вії почали рости рік тому. Ще влітку дружині Ірині навіть подобались, виглядали незвичайно. Але зрештою відросли до таких розмірів, коли нижні вії були довшими, ніж найдовші верхні у людей. Із місяць тому почали потроху випадати та відламуватись", – розповів Валерій.

Від постійного навантаження на повіки у Валерія часто боліли очі. Коли вдягав окуляри, за склом вії загинались до брів. На нього весь час звертали увагу і "інколи по кільканадцять разів перераховували решту", не могли відірвати погляд від нього.

Причину інтенсивного росту вій не розкриває. Розповідає, що приймав препарат задля загального оздоровлення. Довжина вій – побічний ефект. Зі слів Валерія, препарат приймає вся родина, але у решти вії лишились нормальними.

Популярні новини зараз

Колишню дружину Дзідзьо Slavia завалив квітами таємний шанувальник: "Хлопчик подарував"

Україна програла вирішальний матч проти Австрії на Євро-2020: третє місце і шанс на вихід в 1/8

"Холостячка" Ксенія Мішина на яхті показала пружне тіло в купальнику: "На що себе витрачати?"

Андре Тан підказав, як правильно вибрати купальник: "Збільшити груди і приховати живіт"

Показати ще

Донька, яка теж прийшла на реєстрацію рекорду, розповіла, що не хотіла б мати такі довгі вії. Дівчина засмутилась, що після статті про батька посипалося багато некультурних коментарів. До того віями захоплювалась.

До Національного Реєстру рекордів чоловік зателефонував, прийнявши рішення позбутися обтяжливої краси. Щоб встигнули зареєструвати рекорд до того.

"Відчуваю таке полегшення - так давно хотів це зробити", - прокоментував чоловік.