Сьогодні 58-річний киянин Валерій Смаглій встановив рекорд України на найдовші натуральні вії – 3,7 см. Після фіксування рекорду чоловік попросив їх зрізати, що і зробили прямо у столичному салоні.

Чоловік розповідає, що довгі вії мав не з дитинства. Вони відросли нещодавно.

"Вії почали рости рік тому. Ще влітку дружині Ірині навіть подобались, виглядали незвичайно. Але зрештою відросли до таких розмірів, коли нижні вії були довшими, ніж найдовші верхні у людей. Із місяць тому почали потроху випадати та відламуватись", – розповів Валерій.

Від постійного навантаження на повіки у Валерія часто боліли очі. Коли вдягав окуляри, за склом вії загинались до брів. На нього весь час звертали увагу і "інколи по кільканадцять разів перераховували решту", не могли відірвати погляд від нього.

Причину інтенсивного росту вій не розкриває. Розповідає, що приймав препарат задля загального оздоровлення. Довжина вій – побічний ефект. Зі слів Валерія, препарат приймає вся родина, але у решти вії лишились нормальними.

Популярні новини зараз

Якубовича невідкладно забрали до лікарні: що сталося з ведучим "Поле чудес"

Найкращі анекдоти на понеділок 11 листопада допоможуть вам почати тиждень легко і з посмішкою

Українцям дозволили законно не платити за опалення: головні цифри нової "комуналки"

Ще плюс два, Пугачова показала світові чотирьох юних Галкіних: "А чи не пора на пенсію?"

Показати ще

Донька, яка теж прийшла на реєстрацію рекорду, розповіла, що не хотіла б мати такі довгі вії. Дівчина засмутилась, що після статті про батька посипалося багато некультурних коментарів. До того віями захоплювалась.

До Національного Реєстру рекордів чоловік зателефонував, прийнявши рішення позбутися обтяжливої краси. Щоб встигнули зареєструвати рекорд до того.

"Відчуваю таке полегшення - так давно хотів це зробити", - прокоментував чоловік.