Глава Департаменту по боротьбі з наркозлочинністю Ілля Ківа відповідаючи на питання, чому екс-міністру часів Віктора Януковича Едуарду Ставицькому дали втекти з країни, заявивши, що на даний момент за ґрати потрапляють тільки патріоти країни.

"Тому що грошей у патріотів немає, а все що пов'язано з грошима легко йде. І це питання моралі і порядності. І тут потрібно не тільки проводити реформу МВС - ми знаходимося в болоті, яке вичищати нам доведеться ще не один рік", - назвав причини цього одіозний чиновник інтерв'ю 112-Україна.

Ківа метафорично називає Ставицького "злом", при чому не найбільшим. Він зробив висновок через те, що тільки в квартирі екс-чиновника знайшли більше п'яти мільйонів. Чиновник робить висновок, що вся система, яка загрузла в корупції, не вирішує проблем, пов'язаних з самим явищем.

"Ми не можемо позбутися від любові до грошей. Ми як продавалися, так і продаємося. Проблематика всієї правоохоронної структури існує і на сьогоднішній день. Тут і прокуратура, і суди, не знімає з себе відповідальність і МВС", - додає він.

Також Ківа звинуватив нардепа Костянтина Матейченка і підконтрольний йому батальйон "Артемівськ" в поширенні контрабанди.

Читайте також: Ківа назвав точну кількість наркоманів в Раді

Нагадаємо, що глава Національної поліції Хатія Деканоїдзе ініціювала відставку Іллі Ківи.