На цьому тижні тил ВСУ повинен буде відзвітувати перед міністром оборони про виконання поставленого завдання - до 29 липня розмістити у всіх їдальнях в ППД (пункт постійної дислокації, так що не в АТО) плакат зі зверненням до особового складу. І номером телефону. Про це на своїй сторінці у facebook написав радник президента Юрій Бірюков.

"Важливе прохання. Телефонувати всім. де немає подібного плакату. Це важливо, дуже важливо. Конфіденційність тому, хто дзвонив гарантується. Особисті дані бійця не передаються командуванню. Уже можна дзвонити і надсилати фото у центр Дмитра Марченка (там і смс, і Viber, і пошта є)". - написав Бірюков.

Він також зазначив, що і як буває з тими, хто ігнорує проблему з харчуванням в армії вчора дохідливо показали.

Читайте також: Савченко вважає Ростов окупованим

Нагадаємо, що несподіваним став візит міністра оборони України в одну з військових частин 28 окремої механізованої бригади ЗСУ, що дислокується в Одеської області , де високопосадовець виявив неналежні умови зберігання продуктів харчування для солдатів.

Популярні новини зараз
41-річний "донор" став батьком 550 дітей – навіть в Україні: тепер вчені бояться наслідків У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців
Показати ще

Побачивши, як зберігається провіант, міністр був обурений і негайно провів коротку зустріч з представниками компанії-постачальника. Він заявив, що Міноборони негайно вживе заходи для негайного припинення виявлених недоліків, і за невиконання умов договорів контракти з постачальниками неякісної продукції будуть розірвані в судовому порядку.

Також після свого візиту Полторак доручив керівнику Військової служби правопорядку Одеського гарнізону провести перевірку всіх видів діяльності військової частини і терміново доповісти про результати.

Не обійшлося і без покарань. Відповідальні за контроль харчування посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності, а одного з офіцерів, відповідального за тилове забезпечення у військовій частині, звільнили.