Сергій Телень завоював срібну нагороду на чемпіонаті світу серед юніорів, який проходить в словацькому Осрблі. Український біатлоніст показав другий час в спринтерській гонці в віковій категорії юнаків (до 19 років).

Чернігівець вийшов на старт 7.5-кілометровій дистанції під 10-м номером. На першому вогневому рубежі Телень отстрелял на нуль, а на другому допустив один промах. У підсумку переможцю - французу Емільену Клоду - українець програв 25 секунд. А у третього місця Сергій виграв 19 секунд.

"Мені пощастило з вітром сьогодні, але помилка на останньому пострілі, може бути, коштувала мені перемоги", - саме так прокоментував свій виступ юнак.

Осрблі-2017. Спринт. Юнаки (до 19 років)