Вісім років умовно присудив Лиманський міський суд 28-річній мешканці Донецька, яка з 2014 року добровільно перебувала у бандформуванні "МГБ ДНР".

Протягом 2014-2015 років вона отримувала від інформаторів дані про дислокацію українських підрозділів та аналізувала результати обстрілів позицій сил АТО. Потім оброблена інформація використовувалася для проведення терористичної діяльності, передає прес-центр Служби безпеки України.

Вирок уже набув чинності.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", співробітники СБУ на Луганщині затримали бойовика терористичної організації "ЛНР", який збирав інформацію для корегування вогню артилерії бойовиків. Він потрапив до рук правоохоронців на лінії розмежування поблизу Золотого-4 Попаснянського району.

Крім того, зараз у розшуку перебуває священик Свято-Іверського жіночого монастиря Донецька Української православної церкви (Московського патріархату), який працював навідником терористів по позиціях українських військових.

Популярні новини зараз
Аномальні морози та сильні снігопади: у лютому Україну накриє сильний холод Зима не відпустить: свиняча селезінка передбачила морози, хуртовини та пізню весну, прогноз погоди від синоптика Головне за 31 січня: пенсія стане недосяжною в Україні, генератори не врятують Київ, а штрафи від ТЦК збільшаться Оновився ключовий показник для розрахунку пенсій: як вплине на виплати
Показати ще