В Києві проходить 36-ий тиждень моди, на якому українські дизайнери демонструють модні тенденції одягу на наступний рік. Основне гасло, цьогорічного фешн-показу "Наступний крок". У заході свої колекції представлять 65 дизайнерів. Також відбудеться 45 показів та 14 спецпроектів.

"Цей тиждень моди насправді особливий. Нашій країні зараз дуже необхідні стабільність, кроки вперед та мир. Будь-яка подія, що відбувається у державі несе в собі меседж про те, що кожен з нас робить крок вперед", - каже Ірина Данилевська, голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week.

Спільним для всіх дизайнерів у новостворених колекціях стала тема українізації - вишиванки, українська символіка, зображення диму, вогнищь, автошин тощо. Все те, що пов"язане із подіями в Україні, починаючи від Євромайдану до сьогодні. Проте колекції все ж різняться між собою стилем, матеріалами та кольоровими гамами моделей одягу. Одна з найвражаючих колекцій за кілька днів показів — це колекція раритетних українських національних костюмів, презентованих вперше. Одяг із приватних колекцій всієї країни представив музей ім. Івана Гончара.

Серед постійних учасниць фешн-заходу, знову залишилася вірною своєму стилеві українська дизайнерка Олеся Кононова. У одязі її колекції спостерігається поєднання архітектурного крою із лаконізмом. Загалом її колекція створена у темних кольорах. Дизайнер Вікторія Гресь створила для модниць сукні з великими воланами та кардигани із вовни, використала пастельні кольори, із принтів клітинку та флористику. Ліля Пустовіт представила розкішну колекція для справжніх, вишуканих та зі смаком жінок.

Також однією з особливостей цьогорічного тижня моди є розміщена у Мистецькому Арсеналі українська мапа із цитатами відомих письмеників, які відображають сучасні події у державі. Ці ж вислови надруковані на сувенірах, які кожен відвідувач може придбати. Виручені кошти віддадуть українським бійцям із АТО на лікування.

Популярні новини зараз

Максим Галкін ридає через непоправну втрату, Алла Пугачова не зарадить: "Страшна трагедія"

Головне за 26 листопада: від 62 тисяч за пологи, соцдопомога у 100 тисяч, перший суперник збірної України на ЧС-2022 і "беззаконня" Тіни Кароль

Оля Полякова розповіла, як працювала глоткою по 230 днів: "Приїхала, труси поміняла і поїхала"

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще