В Києві проходить 36-ий тиждень моди, на якому українські дизайнери демонструють модні тенденції одягу на наступний рік. Основне гасло, цьогорічного фешн-показу "Наступний крок". У заході свої колекції представлять 65 дизайнерів. Також відбудеться 45 показів та 14 спецпроектів.

"Цей тиждень моди насправді особливий. Нашій країні зараз дуже необхідні стабільність, кроки вперед та мир. Будь-яка подія, що відбувається у державі несе в собі меседж про те, що кожен з нас робить крок вперед", - каже Ірина Данилевська, голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week.

Спільним для всіх дизайнерів у новостворених колекціях стала тема українізації - вишиванки, українська символіка, зображення диму, вогнищь, автошин тощо. Все те, що пов"язане із подіями в Україні, починаючи від Євромайдану до сьогодні. Проте колекції все ж різняться між собою стилем, матеріалами та кольоровими гамами моделей одягу. Одна з найвражаючих колекцій за кілька днів показів — це колекція раритетних українських національних костюмів, презентованих вперше. Одяг із приватних колекцій всієї країни представив музей ім. Івана Гончара.

Серед постійних учасниць фешн-заходу, знову залишилася вірною своєму стилеві українська дизайнерка Олеся Кононова. У одязі її колекції спостерігається поєднання архітектурного крою із лаконізмом. Загалом її колекція створена у темних кольорах. Дизайнер Вікторія Гресь створила для модниць сукні з великими воланами та кардигани із вовни, використала пастельні кольори, із принтів клітинку та флористику. Ліля Пустовіт представила розкішну колекція для справжніх, вишуканих та зі смаком жінок.

Також однією з особливостей цьогорічного тижня моди є розміщена у Мистецькому Арсеналі українська мапа із цитатами відомих письмеників, які відображають сучасні події у державі. Ці ж вислови надруковані на сувенірах, які кожен відвідувач може придбати. Виручені кошти віддадуть українським бійцям із АТО на лікування.

Популярні новини зараз

Пономарьов показав свою волохату подругу: чимось схожі один на одного

Роман з Баланом закінчено? Тіна Кароль задивилася на продюсера закоханими очима: "Давно і безнадійно"

Тарифи на газ знову жахають українців: скільки доведеться платити за доставку у 2021

Біллі Айліш розповіла, як взяла у рот у 15 років: "Помістився повністю"

Показати ще