Україну звільнять від російських книг

поділитись
Проект закону, який забороняє ввезення в Україну російської літератури, внесений до парламенту урядом і має на меті захистити гуманітарний простір нашої країни

Проект закону, який забороняє ввезення в Україну російської літератури, внесений до парламенту урядом і має на меті захистити гуманітарний простір нашої країни від "антиукраїнських книг".

Про це повідомляє ТАСС.

"Переконаний, парламент вже до кінця року прийме цей законопроект", - вважає віце-прем'єр України В'ячеслав Кириленко.

"Дозвільний принцип буде застосовуватися тільки до книг походженням з Російської Федерації, всі інші країни вільно можуть імпортувати згідно з чинним законодавством", - заявив Кириленко.

Він також зазначив, що обмеження не стосуватимутья наукової та художньої літератури, в якій немає "антиукраїнських висловлювань".

Читайте також: Російські пісні заборонили в маршрутках Тернополя

8 вересня Кабінет міністрів України схвалив проект закону про обмеження ввезення книг російського виробництва. За цим законом експертна рада буде перевіряти вміст книг і видавати дозволи на їх ввезення.

Нагадаємо, "Знай" повідомляв, що 4 червня набув чинності закон, який забороняє показ фільмів і серіалів із пропагандою силових органів країни-агресора і радянського КДБ, а також ті, що виправдовують анексію Криму і захоплення Донбасу.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
заборона, книги
Вибір редакції, Суспільство
19.03.2018
Морози та хуртовини заставлять забути про весну
0
0
07:10 20.03.2018
Біткоін за останню добу нарешті подорожчав
0
0
01:01 20.03.2018