В Укрнафті повідомили, що зброя в охоронців була пневматичною.

Також вони розповідають, що паркан встановили для запобігання нападу, оскільки отримали інформацію про те, що він запланований у ніч на неділю. Зброя, за їхньою заявою, в охоронців була пневматичною, - повідомляє видання "Корреспондент".

Охоронна компанія отримала на адміністративний офіс інформацію про запланований в ніч на неділю напад. "У зв'язку з цим 21 березня співробітники охоронної фірми почали планові заходи, спрямовані на посилення безпеки адмінбудівлі, з метою запобігання можливим нападам незаконних угруповань, у тому числі були замовлені і встановлювалися металеві конструкції навколо будівлі компанії", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Найем звернувся в міліцію через побиття людьми Коломойського

За версією Укрнафти, у розпорядженні охоронців компанії Секьюрайті, що охороняють периметр адмінбудівлі, не було вогнепальної зброї, окрім спортивних пневматів, які зовні схожі на певні види автоматичної зброї.

Популярні новини зараз

Найкращі анекдоти на четвер 21 листопада: чудовий привід для голосного сміху

"Ура, поїхали!": Тарзан викинув п'яну Корольову в сміттєвий бак, над відео сміється вся мережа

Луценка не впізнати, плутає слова і забуває речення: Романенко показав докази

Дорогоцінний скарб під ногами у корів: англійцям трапилася незвичайна знахідка на фермі

Показати ще

Компанія також заявляє, що фізичної сили до нардепа Мустафи Найема не застосовували, а його спробу зайти до Укрнафти у неробочий час називає безпідставною.

Раніше, 22 березня, нардеп Сергій Лещенко повідомляв, що губернатор Дніпропетровщини Ігор Коломойський барикадується в приміщенні Укрнафти. Біля центрального офісу компанії в Києві змонтували металеві огорожі, посилили охорону.

Нардеп Мустафа Найєм заявив, що в приміщенні перебувають співробітники охоронної компанії, співзасновником якої є сама Укрнафта. За його даними, ці охоронці не мають права на носіння зброї. Також він написав заяву у міліцію, за фактом побиття охороною компанії - йому перешкоджали у спробі зайти до приміщення будівлі Укрнафти.

Пізніше глава СБУ Валентин Наливайченко повідомив,що Петро Порошенко доручив правоохоронцям роззброїти всіх, хто перебуває у будівлі Укрнафти.

У свою чергу, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вчора наголосив, що приватні охоронні фірми повинні протягом 24 годин роззброїтися і не застосовувати вогнепальну зброю.