Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров зазначив, що у психіатричній лікарні анексованого Сімферополя були погані умови, але медики ставились до нього людяно.

Про це він розповів в інтерв'ю Deutsche Welle. Умеров сказав, що експертизу проводили три тижні. Він був на засіданні комісії під час винесення йому остаточного діагнозу. Заступник голови Меджлісу наголосив, що переконати лікарів у тому, що він психічно здоровий було не складно. Умеров уточнив, що експертизи зводилися до розмов.

Комісія прийняла рішення про відсутність психічних відхилень одноголосно. Цим, за його словами, вони зруйнували плани слідчих, які хотіли його так дискредитувати.

"Чесно кажучи, у мене у самого такі питання виникали, проте лікарі, що займаються психіатрією, кажуть, що за законом мінімальний термін 28 днів. Це мені як людині, з приводу якої не виникло жодних сумнівів, вони провели експертизу в прискореному темпі", - відповів Умеров на запитання, чи можна було провести експертизу за кілька днів.

Нагадаємо, 7 вересня Ільмі Умерова випустили з психлікарні після проведення експертизи, яка мала підтвердити, що він психічно здоровий.

Популярні новини зараз
Гроші змусять повернути державі: українців попередили Опалення немає, а квитанції є: чи законні платіжки за тепло влітку За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Підготував: Олександр Майер