Дочка Ільмі Умерова Айша розповіла про те, як її батька відчуває себе в психлікарні Сімферополя.

Інтерв'ю вона дала 5-му каналу.

На час ремонту пацієнтів лікарні виселили на вулицю. У дворі стоїть кілька ліжок. Іноді пацієнти ходять під себе, і це може закінчитися прилюдним побиттям. Серед усього цього знаходиться Ільмі Умеров.

Як повідомила Айша, коли його тільки привели до лікарні, у нього був тиск 180, і його примусили до більш, ніж двогодинного спілкування. Це досить складно в такому стані. Умерова не випускали і заборонили побачення з близькими. Більш того, у нього відібрали життєво необхідні ліки, і повернули їх лише ввечері.

Читайте також: Умерова намагаються залікувати до смерті, - Афанасьев

Популярні новини зараз

Українки вивалили груди під Радою, щоб бачили усі депутати: "Припиніть тарифний геноцид"

850 тисяч гривень за підроблений сертифікат: глава МОЗ Віктор Ляшко озвучив нові штрафи

Павло Зібров вивалив свій шампур в Дубаї на очах у дружини: чоловіки позаздрять

Святослава Вакарчука запідозрили у таємних зв’язках із лідером гурту Go_A Катериною Павленко: "Епічно!"

Показати ще

Айша розповіла, що стан її батька стабілізувався, і в цілому він тримається добре. Вона також висловилася про те, що Порошенко згадував про ситуацію з Умеровим тільки коли про це заговорив CNN.

"Тобто, йому звідти ставили питання про це. А ніяких офіційних заяв, вимог, жодної ноти протесту - нічого цього поки не було зроблено" - повідомила вона.

Однак, не все так райдужно - Айша повідомила, що навіть більш-менш людських умов в лікарні немає.

"Туалет на сто п'ятдесят чоловік, який знаходиться через стінку від татової палати, в якій немає дверей" - розповіла вона.

Лікарі намагаються переконати Ільмі Умерова в тому, що йому слід відмовитися від своїх переконань. Однак, за словами його дочки, вони це роблять без політичного підтексту. Лікарі лише переживають про фізичний і психічний стан Умерова.