На початку квітня в Україні не залишиться прокурорів - всіх працівників прокуратури виводять зі штату. Тимчасово вони матимуть статус – "виконуючих обов'язки". Про це "Знай" розповіли адвокати, які часто бачаться з прокурорами у справах.

"Зі слів самих прокурорів, я зрозуміла, що після 4 квітня в них буде конкурс схожий на той, як обирали нових співробітників в патрульно-постову службу", - розповів нам київський правник.

Адвокати переконують, що чули цю новину від прокурорів різних областей. "Мені один перед судом сказав, що його вже не цікавить, що буде із справою", - додає юрист.

В прокуратурі Києва кажуть, що знають "про другу хвилю люстрації", яка зараз почалася в прокуратурах. "А щодо звільнення всіх прокурорів – то треба питати в кадрах Генпрокуратури. Про всі реформи ми дізнаємось від них", - уточнили в прес-службі відомства.

Читайте також Генпрокуратура відкрила вакансії для всіх охочих

Популярні новини зараз

Україна програла вирішальний матч проти Австрії на Євро-2020: третє місце і шанс на вихід в 1/8

Погода 22 червня обіцяє рекордну спеку в Україні: де буде +35

Андре Тан підказав, як правильно вибрати купальник: "Збільшити груди і приховати живіт"

Настя Каменських в бікіні показала, з ким розважалася в Мексиці, поки Потап був вдома

Показати ще

В Генпрокуратурі погодилися відповісти тільки після офіційного запиту. Але джерела в ГПУ інформацію підтвердили. "Так і буде, і швидше за все на початку квітня", - зізнався нам один із співробітників.

На початку березня замгенпрокурора Давид Сакварелідзе розказував про реформу відомства. Пообіцяв, що звільнять 2,5 тисячі районних прокурорів. А для заміщення вакантних посад оголосять конкурс – шукають юристів з відповідною кваліфікацією.

До речі, на порталах оголошень з пошуку роботи вже з'явилися резюме прокурорів. Керівник структурного підрозділу ГПУ, який пропрацював там дев'ять років, шукає роботу юристом. Хоче отримувати 12 тис. грн.